.

.

Астон Сен962ез-703234-Бромли Гс 72 Високо 70 Широк 34 Длабоко Шарки Без Рамка Туш

Астон Сен962ез-703234-Бромли Гс 72 Високо 70 Широк 34 Длабоко Шарки Без Рамка Туш

DEN 0.67

Од стока
Достапно.

Карактеристики на астон СЕН962ЕЗ-703234-10 : Опфатени под ограничената доживотна станбена гаранција На Астон и 1 година ограничена комерцијална гаранција изградена од нерѓосувачки челик, обезбедувајќи издржливост и сигурностпремиум процес на завршна обработка - завршните облоги ќе се спротивстават на корозија и оцрнување преку секојдневна употреба изградена од издржлив 3/8" дизајнот без рамка со дебело калено стакло дава модерен, елегантен изглед на вратата во стилот на ТУШ КЛАСИЧЕН шарки дава безвременски изглед и чувство во Бањата вратите отворени од лево или десно во зависност од инсталацијатаоблогата вклучува единечна врата за туширање изработена од 3/8" вклучен е кален чист стаклен хардвер потребен за инсталација : куќиштата за туширање завршени во бронза намачкана со масло носат само 1 година ограничена гаранција за станбени апликацииастон сен962ез-703234-10 ТЕХНОЛОГИИ : STARCAST : заштитна стаклена обвивка од endурошилд Што ја Подобрува долговечноста на Вашиот Туш и помага да се одржи изгледот на вашето стакло. Забелешка : Star Cast е достапен само на проѕирно стакло.Астон СЕН962ЕЗ-703234-10 Спецификации : Вкупна Висина : 72" (врвот до дното на куќиштето)Вкупна Ширина : 70" (лево кон десно од куќиштето)Вкупна Длабочина : 34" (однапред до задниот дел на куќиштето)Ширина На Вратата : 32" (под претпоставка дека вратата не е исечена)Можни Отвори На Вратите : 69-1/4" до 70-1/4" (опсег на ЗАВРШЕНИ ширини)БРОЈ НА ВРАТИ : 1инсталација тип : Агол Стакло Дебелина : 3/8" астон сен962ез-703234-10. Бромли Гс Колекција.

За производот

Купувачите избираат и