.

.

Маирбеон Гром Доказ Капа Анти-Гром Безбедно Тенди Прачка Отворено Шатор Столбови Тенда Шапка За Кампување

Маирбеон Гром Доказ Капа Анти-Гром Безбедно Тенди Прачка Отворено Шатор Столбови Тенда Шапка За Кампување

DEN 1599.84

Од стока
Достапно.

Опис : оваа капа отпорна на гром е совршена за camping.It спречува надворешната потпорна шипка да спроведува електрична енергија.Изработен од висококвалитетен пластичен изолационен материјал, безбеден е за употреба.Дијаметарот на основата е 5см, а висината е 6,8 см.Применливата сцена е кампување на отворено и некои други активности во случај на денови на гром.Име На Ставка : Капматеријал Отпорен На Гром : Пластикабојка : Црвена, Портокалова, Бела. Карактеристики : Компактен, Лесен, Отпорен На Абењедетали За Големина : Големина : 5см х 6,8 см/1,97 "х 2,68" (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Капа Отпорна На Грмотевици оваа капа отпорна на грмотевици е совршена за кампување. Ја спречува надворешната потпорна шипка да спроведува електрична енергија. Изработен од висококвалитетен пластичен изолационен материјал, безбеден е за употреба. Дијаметарот на основата е 5см, а висината е 6,8 см. Применливата сцена е кампување на отворено и некои други активности во случај на денови на гром.

За производот

Купувачите избираат и