.

.

На AC до DC 13.5V адаптер за соларен засилувач PAC ES Soles2500KE STOCK Starter PSU

На AC до DC 13.5V адаптер за соларен засилувач PAC ES Soles2500KE STOCK Starter PSU

DEN 399.84

Од стока
Достапно.

Fite на AC до DC 13.5 V адаптер за соларен засилувач PAC ES2500 Soles2500 KE Starter Scomp Psuit е идеален за работа на вашите уреди или полнење на својата батерија (доколку е применливо) од кој било стандарден излез за електрична енергија или дома, канцеларија или додека патува во странство. 1. Влез : 100 - 240 VAC 50/60 Hz светски напон за употреба мрежа PSU; Ве молиме, потврдете ја големината на излезот и приклучокот пред купувањето. 2. Заштита на напон на напон, над заштита на топлина, сосема нов и висок квалитет. Ако ја користите оваа ставка долго време, ве молиме, чувајте ја соодветна вентилација и влажност. Не ставајте го на производот на кожата. Пакетот Вклучен : 1 x AC / DC Полнач за напојување со напојување уметнички ид Милен Тод „Lifeивот“ 3-парчиња, обвиткано со галерија, обвиткано со платно : Предмет : Апстракт. Слика со висок квалитет. Подготвени да висат.

За производот

Купувачите избираат и