.

.

Правда девојки врзани боја со долг ракав Хенли Топ и џогер со 2 парчиња пижами, големини 5-18

Правда девојки врзани боја со долг ракав Хенли Топ и џогер со 2 парчиња пижами, големини 5-18

DEN 240.00

Од стока
Достапно.

Останете на тренд и пријатна цел ден во овие девојки 2-парчиња Пијама за боја, поставена од правда! Овој сет на пижами со две парчиња вклучува долг ракав Хенли Топ и џогер пантолони во печатење во боја на Tie Tie. Ogогер Пант има еластична лента за половината за лесно носење и целодневен удобност. Направено од мек полиестерски дрес, овој сет на пижами ќе стане нејзин омилен преку ноќ. Сет со 2 парчиња вклучува : Долг ракав Хенли Топ и Јогер Пант. Врвот : Хенли, долг ракав, ефект на боја на вратоврска. Ogогер : Стил на влечење, еластична лента за половината, ефект на боја. Направено од 100% полиестерски дрес. Достапно во големини 5-18. Машина за перење.

За производот

Купувачите избираат и