.

.

Лесни улични вечерни сандали

Лесни улични вечерни сандали

DEN 0.33

Од стока
Достапно.

Сигурно да ги свртите главите и да ги заслепувате гужвите кога го носите славејот на лесна улица. Оваа сандала за фустани е смел, убав и зачудувачки со својот дизајн на птици и метално украсување. Лесен и флексибилен со удобен заден патент за лесен влез. Подготвена влошка. Украсени детали. Затворање на задниот патент.

За производот

Купувачите избираат и