.

.

Стражарот за осип и багажникот на долги ракави на момчињата, сет на облеки од 2 парчиња

Стражарот за осип и багажникот на долги ракави на момчињата, сет на облеки од 2 парчиња

DEN 2.00

Од стока
Достапно.

Подгответе го вашето малечко за летна забава со 2-парчиња за капење на оваа момчиња поставена од Wonder Nation. Во сетот се вклучени чувар на осип со долги ракави и пар пливање на пливање и тие нудат заштита од сонце UPF 50+ за да помогнат во блокирањето на штетните зраци на Сонцето. Микрофибер стеблата се трансформираат кога се изложени на вода за да открие супер кул, скриен принт, додека чуварот на осип има затворање на четвртина зип за вклопување. Овој сет за пливање е достапен во разновидни стилови. Чувар на долги ракави на чудата на Boys Boys и багажникот за пливање, сет на облеки од 2 парчиња : Стража на осип : 82% полиестер, 18% спандекс. Стебја : 100% полиестер. Сет за пливање со 2 парчиња. UPF 50+ заштита од сонце. Осип чувар : графички однапред. Раглан долги ракави. Затворање на четврт-зип. Деколте на екипажот без ознаки. Стебја : Печатење активирано со вода. Лагер за корпа за мрежи. Покриена еластична лента за половината со влечење. Две странични џебови. Достапно во разновидни стилови. Машински измијте ладен нежен циклус, измијте внатре со како бои, само белило што не е хлор кога е потребно, сува суво ниско, ниско железо на обратно.

За производот

Купувачите избираат и