.

.

Smilemart преклопено милениче базен за миење на базен за мачки и кучиња, црна, xx-голема, 63 “

Smilemart преклопено милениче базен за миење на базен за мачки и кучиња, црна, xx-голема, 63 “

DEN 591.84

Од стока
Достапно.

Боја : Црна. За да спречите оштетување на базенот, запомнете да ги исечете ноктите на вашите кучиња. *Спецификации : . Одлично е што вашите слатки кучиња ќе се забавуваат со неговите/нејзините играчки во ладна вода. Адаптер за дренажа и Марк : Кадата за кучиња доаѓа со пластичен дренажен вентил на долната позиција. За погодност, базенот има дупка за одвод за лесна дренажа. Материјал : ПВЦ и МДФ. Водоотпорни и издржливи материјали бидете сигурни дека базенот може да се користи во затворено и на отворено .

За производот

Купувачите избираат и