.

.

Канати оклоп на оклоп на LT275 65R 127 124Q F гума

Канати оклоп на оклоп на LT275 65R 127 124Q F гума

DEN 2420.16

Од стока
Достапно.

Изграден за HD апликации, Armor Hog Atx е прва во индустријата за сите лесни камиони со лесен камион со челик 12. Силната целосна челична обвивка обезбедува зголемен капацитет на оптоварување за влечење со тешки страни и носивост, истовремено давајќи супериорно влијание и отпорност на пункција. Одликувајќи се со агресивен изглед на сите терени на теренот, оклопниот свинче ATX обезбедува многу влечење за да се справи со широк спектар на терени, додека нејзината променлива технологија помага во намалување на временската бучава за удобно возење на автопатот. Наменето за употреба на лесни камиони и SUV што возат на и надвор од патот. 12 Пли ја оцени целата челична конструкција за влечење со тешки страни и товар. Агресивно гледање на сите терени за силна влечење на најразлични терени. Оптимизиран сооднос на празнина за тивко и удобно возење. Силната конструкција на страничните страни обезбедува супериорно влијание и отпорност на пункција.

За производот

Купувачите избираат и