.

.

Yerbaé ја мачеше пенливата вода акаи боровинки 12oz, 4pk

Yerbaé ја мачеше пенливата вода акаи боровинки 12oz, 4pk

DEN 511.68

Од стока
Достапно.

Хидратација на тоа е најдобро! Овој пијалок е засилен со антиоксиданс исполнето комбо што ќе ви го разгори денот и ќе ве подготви за сè што доаѓа на вашиот пат. Подигната со природна енергија, боровинки од акаи е толку вкусна, што нема да го промашите шеќерот. Едноставно е вкусно, освежувачко и ќе ви даде удар со кофеин од 100 мг внатре! Според наше мислење, тоа е најдобрата чиста енергија за вкус! 12oz акаи боровинки yerbae. Чиста енергија со 0 грама шеќер што е едноставно вкусна.

За производот

Купувачите избираат и