.

.

Четкан челик за челик Дамаск со дизајн на удобност

Четкан челик за челик Дамаск со дизајн на удобност

DEN 1.33

Од стока
Достапно.

Овој челичен прстен Дамаск е многу издржлив и уникатен. Се одликува со луксузна удобност. Четкан челичен свадбен опсег Дамаск со дизајн на удобност : челик прстен од Дамаск е исклучително издржлив. Прстенот е уникатен поради тоа како металите се искривени заедно за да се создадат секој ринг-ритам, лукс удобност, одговара за дополнителна удобност-способност на носителот.

За производот

Купувачите избираат и