.

.

Примарен сребрен стерлинг сребрен родиум обложен со родолит гарнет извртен вечен прстен

Примарен сребрен стерлинг сребрен родиум обложен со родолит гарнет извртен вечен прстен

DEN 2.00

Од стока
Достапно.

Осветлете ја секоја облека со пристапување со овој едноставен и елегантен изопачен прстен за вечност. Декорирани со блескави постави од 1,5 мм тркалезни камења од родолит гарнет, овој црн сребрен прстен од црниот родиум ќе биде совршен за секоја пригода. Достапно во големината на прстот 6, овој елегантен прстен ќе биде одличен за секојдневно носење и скапоцен камен тежи 0,9 CTTW и ширина на опсегот е 2мм. Метална тежина : 2,16 Грамсверија Тип : Фридинг Стил : Извиткана вечност Рингердер : Womenените на жените : : 2mmring Големина : 6 Solid Gem Stone Детали : Тип : Родолит Гарнетколор : Red Shape : Round Size : 1.5 Mmweight : 0,9 CTTWQUANTITY : 30 Jewelry Setting : Prongyour Item пристигнува во комплементарна зелена кутија за подароци со бел лак, совршен за безбедност или подароци. Тајланд Стерлинг Сребрена, родиум-позлатена, цврста, скапоцен камен.

За производот

Купувачите избираат и