.

.

Момци на Ixtreme текстура во боја на палто, палто, големини 4-18

Момци на Ixtreme текстура во боја на палто, палто, големини 4-18

DEN 559.68

Од стока
Достапно.

Тој ќе изгледа кул и ќе се чувствува топло во овој палто со боја на бои од ixtreme. Тој може да поштеди во оваа јакна од пуфер и да се упати кон училиште, чувствувајќи се тости на студените утра или да го облече овој разноврсен капут за излети и активности за викенд со семејството и пријателите! Хауба. Затворање на поштенски преден дел. Долги ракави. Предни џебови. Текстурирани детали. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Палто за момчиња од ixtreme.

За производот

Купувачите избираат и