.

.

Geat Gear News Anti-Fatigue Kitchen Mat, кафе чаша, 17. внатре во

Geat Gear News Anti-Fatigue Kitchen Mat, кафе чаша, 17. внатре во

DEN 2.33

Од стока
Достапно.

Место чисто само со влажна крпа. Колекцијата на кујнски душеци за готвачи на готвачи со изградба на пена ја намалува непријатноста на мускулите, болката во грбот и коленото додека готвите или чистат, со што е полесно да застанете подолго. Трајната ткаенина против замор е отпорна на дамки, отпорни на избледени и отпорни на вода. Овој мат може да се постави насекаде во вашата кујна, перална, па дури и под вашата работна маса за засилена удобност кога работите. Достапно во најразлични големини и опции за дизајн на новини за да пронајдете совршено вклопување за вашиот дом. За лесно одржување и чистење, едноставно избришете ја чистата со влажна крпа. Дизајнот на новини во богати, заситени бои го надополнува секој декор на домот и веднаш ќе го подигне стилот на вашата кујна. Вграденото покривање отпорно отпорен на лизгање со поддршка од отпорна на лизгање, го олеснува чистењето додека обезбедува заштита на вашата душек.Дајте му на вашиот дом свежо и функционално ажурирање со креативните идеи за домашни идеи за готвачи Анти-маснотии за велнес душеци. Трајната висококвалитетна конструкција е долготрајна и исклучително издржлива. Овие душеци се направени со поддршка на ПВЦ отпорни на лизгање/лизгање што помага да се задржи мат цврсто во место, заоблени анти-Curl рабови за да се спречи тропање и трајно врзување што ја одржува формата за долготрајна употреба.

За производот

Купувачите избираат и