.

.

Бесплатен без брчки микрофибер кревет постави длабок џеб -целосен елита портокал

Бесплатен без брчки микрофибер кревет постави длабок џеб -целосен елита портокал

DEN 383.84

Од стока
Достапно.

Овие предива од микрофибер се завршени со прецизен процес на четкање и климатизација пред да бидат ткаени во премиум ткаенини, а потоа се подложени на дополнително четкање за да се постигне бујната, ултра мека завршница што ја бараат познавачите на фини постелнина. Здрава околина : Елегантен удобност® За разлика од памукот што може да има алергени, мувла, па дури и грешки во креветот, микрофибер ги одвраќа загадувачите и грините, спречувајќи ги да најдат дом во вашата постелнина.Уживајте во искуство со вистински луксуз и кул удобно ноќно спиење со исклучително тенок сет за дишење на листови кои имаат свиленкаста меко чувство и сјајна завршница. Луксузот ги исполнува перформансите : Елегантен удобност обезбедува супериорни перформанси и луксузно чувство започнуваат со предива кои се дури и пофини, подолги и посилни од свила. Затегнати, а оние со чувствителна кожа или состојби како егзема се одморат во лековита околина, наместо да бидат дополнително иритирани ноќе. Елегантен удобност Белешка : Листовите со големина на близнаци се поставени 5 компјутер.

За производот

Купувачите избираат и