.

.

Покајлик на Луг Али Оксфорд

Покајлик на Луг Али Оксфорд

DEN 1.67

Од стока
Достапно.

Вратете се во стил со сојузникот, класична кул и едноставна чистачка патека за платно. Совршено да се спарите со фармерки или шорцеви, овие патики ќе ви бидат ново. Перничена влошка за дополнителна удобност. Платно горе. Гума надворешна плоча, вулканизирана.

За производот

Купувачите избираат и