.

.

Collectionц Колекција Парфем За Мажи Редхил Данхил Желба 4оз

Collectionц Колекција Парфем За Мажи Редхил Данхил Желба 4оз

DEN 319.52

Од стока
Достапно.

Опис желбата црвениот екстремен парфем Од Данхил се карактеризира со состојки на ориентални мириси. Мирисот започнува со врвните состојки во портокалите, бергамотот и шафранот, освежувачки состојки кои даваат атрактивен почеток. Исто така, се состои од индиска дланка, пачли, кожа и килибар што е освежувачки и прекрасно долготраен. Сите наши мириси се 100% оригинали од нивните оригинални дизајнери. Ние не продаваме никакви нокаути или имитации.

За производот

Купувачите избираат и