.

.

Супер Црвен Блок Колиер Краток Ракав Памучна Маица Со Недефинирани Подароци

Супер Црвен Блок Колиер Краток Ракав Памучна Маица Со Недефинирани Подароци

DEN 367.84

Од стока
Достапно.

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат На екипажот Бела Супер Црвена Блок Колиер Маица го прави совршен подарок за пријател, член на семејството или за себе. Оваа графичка маичка има супер Црвен Блок Колиер отпечатен преку предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Екипажот Вратот Маица. Краток Ракав. Машина за перење. Бело.

За производот

Купувачите избираат и