.

.

Гомели Жени Мини Панталони Еднобојни Кратки Жешки Панталони Секојдневни Дно Дами Хаваи Одмор Лето Плажа Шорцеви Еластична Половината Портокалова Црвена XL

Гомели Жени Мини Панталони Еднобојни Кратки Жешки Панталони Секојдневни Дно Дами Хаваи Одмор Лето Плажа Шорцеви Еластична Половината

DEN 2.67

Од стока
Достапно.

Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Женските шорцеви направени од лесна, дише, мека еластична ткаенина додаваат удобност. Натпревар-Лесно Спарете Ги Овие Летни Шорцеви Со Високи Потпетици, Сандали, Кроп Топ, Резервоар Итн. Ткаенината е Мека и Еластична, Удобна за Вашата Кожа. Костум за плажа, спорт, шопинг, патување, висока улица, одмор, клуб, отворено, забава, училиште, домување. Материјал-65% Памук 35% Полиестер. Совршен за Фитнес, Јога, Гимнастика, Трчање, Џогирање, Вежбање Во Теретана, Секојдневна, Спортска или секојдневна употреба.

За производот

Купувачите избираат и