.

.

Колиша Дами Маица Ладно Рамо Маица Долги Ракави Маица Широка Одмор V Вратот Пуловер Стил Д Л

Колиша Дами Маица Ладно Рамо Маица Долги Ракави Маица Широка Одмор V Вратот Пуловер Стил Д Л

DEN 271.84

Од стока
Достапно.

Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Дизајн : Различна Графика За Избор. Ткаенина : 95%Полиестер, 5%Спандекс, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Натпревар-Спарете Со Слаби Фармерки и Чизми до Глужд за Лесен Ансамбл, или Со Хеланки и Патики Кога Сакате Удобна и Пријатна Облека. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Маици, Блузи За Денот на Вљубените, Есенска Есенска Туника Блуза Кошула, Основни Врвови, Маица Со Долги Ракави.Содржина на пакетот : 1 х Женска Маица (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1.Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Паѓаат Туника Блуза, Жени Срце Печатени Блузи, Жени Обична Маица, Маица Со Долги Ракави, Ладно Рамо Тип На Шема : Срце Печатење, Леопард Печатени, Карирана Боја : Како Што Покажува Сликата Опционално)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL(Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 95% Полиестер, 5% Spandex Neckline : V Ѓердан : Должина на колкот Должина На Ракавот : Долги Ракави Сезона : Пролет,Aut,Fall, Зимски Прилики : Погоден За Секојдневно Носење, Секојдневно, Забава, Плажа, Улица, Канцеларија, Улица, Одмор, Одмор, Патување, Запознавање, Работни Карактеристики : 1. Тоа Е Задолжителна Блуза за Вашата Гардероба Во Пролет и Лето!3. Материјал-95%Полиестер, 5%Спандекс. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.

За производот

Купувачите избираат и