.

.

Машка Маица Облека Најдобар Татко Некогаш Писмо Графички Екипажот Вратот 3д Печатење Улица Дневен Краток Ракав Печати Облека Облека Основни Мода Повик Лето Пролет

Машка Маица Облека Најдобар Татко Некогаш Писмо Графички Екипажот Вратот 3д Печатење Улица Дневен Краток Ракав Печати Облека

DEN 2.00

Од стока
Достапно.

Стил : Графичка Кошула Должина На Облека : Редовна Должина На Ракавот : тип На Издание На Кратки ракави : Лабава Еластичност : Силуета На Микро-Еластичност : Дебелина На Ж-Линија : Тип На Лесна Големина : Материјал Со Редовна Големина : Активност На Полиестер : Забава,Дневно, Деколте За Одмор : Стил На Вратот На Екипажот : Тема За Одмор : Лето Сите Големина За Деца и Возрасни. Костим За Летна Маица Со 3д Печатење. ①Прилики И Подароци Дали сакате да го почувствувате студениот ветер во топлото време? Потоа облечете ги овие кошули на плажа за мажи! Стилскиот тропски стил е совршен за Хаваи, Алоха, Секојдневно Живеење, Канцеларија, Одмори На Плажа, Крстарења, Кампување, Забава итн.

За производот

Купувачите избираат и