.

.

Компатибилен Со Куќиштето MOTO G Pyllus 5G, Зелена Жаба Cottagecore Со Цвет Од Капа Од Каупринт Кул Графички Дизајн За Момчиња Од Мото Случај, Мека Кутија TPU За Мото

Компатибилен Со Куќиштето MOTO G Pyllus 5G, Зелена Жаба Cottagecore Со Цвет Од Капа Од Каупринт Кул Графички Дизајн За Момчиња

DEN 1.33

Од стока
Достапно.

Моделот е uniqueетски, уникатен и посебен, совршено го покажува вашиот личен шарм и го прави вашиот телефон стилски, елегантен и посебен.Компатибилен Со MOTO G Pyllus 5 G[прецизно сечење] Прецизно сечење, брз пристап така копче, лесен пристап до портата за полнење, приклучок за слушалки, копчиња за јачина на звук и тивко копче, совршено одговара за вашиот телефон. Куќиштето на телефонот е тенок и лесен, обезбедува удобно чувство на рака,лесно се става/излегува од џеб.[Поддршка за Безжично Полнење] Овозможува полнење директно на уредот за полнење без постојано отстранување На Телефонот; Лесен за пристап до сите контроли, карактеристики и порти. Компатибилен Со Куќиштето MOTO G Pyllus 5 G, Зелена Жаба Cottagecore Со Цвет Од Капа Од Каупринт Кул Графички Дизајн За Момчиња Од Мото Случај, Мека Кутија TPU за Мото.Заштита од воено Одделение Обезбедува заштита од целосна покриеност на телото од 360 степени. Моделот е uniqueетски, уникатен и посебен, совршено го покажува вашиот личен шарм и го прави вашиот телефон стилски, елегантен и посебен.Специјален Дизајнпечатењето е живописно и јасно, додава луксуз и модерен вкус на вашиот телефон.[Материјал] Изработен од Флексибилен Термопластичен Полиуретан (ТПУ) нуди долгорочен животен век и издржливост за случајот.Материјализработен од Флексибилен Термопластичен Полиуретан (ТПУ) нуди долгорочен животен век и издржливост за куќиштето.[Специјален Дизајн] печатењето е живописно и јасно, додава луксуз и модерен вкус на вашиот телефон. Камера Лесен за пристап до сите контроли, карактеристики и порти. Прецизно сечењепрецизно сечење, брз пристап до копчето, лесен пристап до портата за полнење, приклучокот за слушалки, копчињата за јачина на звук и тивкото копче, совршено се вклопуваат за вашиот телефон.

За производот

Купувачите избираат и