.

.

женски фустани Жени Лето О - Вратот Цвет Печатење Без Ракави Плус Големина Пуловер Долги Фустани

женски фустани Жени Лето О - Вратот Цвет Печатење Без Ракави Плус Големина Пуловер Долги Фустани

DEN 1.00

Од стока
Достапно.

Големина : Л = Биста : 100см/39. Карактеристики : обликува и дише, погоден за повеќе прилики.Мек и добар материјал за текстура,лесен, дише 3. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Сад (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL); Сад (3 XL) = Кина (5 XL). есенски фустани за жени 2022 црн фустан бел фустан фустани за матурски фустани 2017 фустан за џемпер за жени фустани за породилни венчаници за жени велигденски фустан за жени фустани за враќање дома фустани фустани со долги ракави за жени црни фустани за жени фустани за враќање дома 2017 фустани за венчавки фустани за женски џемпер фустан женски фустани коктел фустани црвен фустан велигденски фустани за жени матурски фустани 2021 есенски фустани зелен фустан виолетова фустан матурска фустани 2018 бел фустан жени летни фустани за жени секојдневен розов фустан венчаница фустани за жени секојдневен есенски макси фустан за жени ренесансен фустан женски свечени фустани за жени вечерен породилен фустан за фотосесија фустан со плус големина девојки фустани 7-16 новогодишни фустани за жени есенски фустан секси фустани за жени самовила фустан готски фустан.31 "= Должина : 134cm/52. Секогаш е убаво да изгледате и да се чувствувате најдобро, 2.Совршен за плажа, одмор . Големина : XXL = Биста : 110cm/43.ЗАБЕЛЕШКА : постојат S-2 XL, секогаш ќе има натпревар за вас, но големината со биде малку поинаква причина за рачно мерење.

За производот

Купувачите избираат и