.

.

Кали_стор Џемпери За Жени Трендовски Женски Џемпер Со Пруги Со Долги Ракави Обични Пуловери На Вратот V Сиви Врвови, L

Кали_стор Џемпери За Жени Трендовски Женски Џемпер Со Пруги Со Долги Ракави Обични Пуловери На Вратот V Сиви Врвови, L

DEN 710.72

Од стока
Достапно.

Женски Есенски И Зимски Цврст Џемпер Желка Со Долги Ракави Шуплив Капут За Дожд Долг За Жени Со Качулка Сезона : Aut,Зимски Пол : Жени,Женска Прилика : Секојдневно Секојдневно,улица,Датираматеријал : Полиестер/Акрилик Тип На Шема : Цврста колорка : Желка Стил : Секојдневен,Моден Содржат : Можете Да Добиете 1 Х Џемпер И Џемпер Облека€ : Плетен Џемпер, Ткаен Дезен, Улична Облека, Гроздобер, Врвови Со Долги Ракави, Секојдневен, врат На екипажот, Пуловер, Погоден За Млади Модни Жени. Quality Callitater Quater : овој плетен ткаен џемпер изработен Од Акрилик, некои се протегаат. Мека и удобна за носење. ●Повеќе Прилики● : овие врвови за џемпери можат да бидат облечени во повеќе прилики. Многу е тренди и убаво, без разлика дали е на училиште, улица, фестивали, одмор, дури и на работа или на тематска забава, толку е шарено што сигурно ќе добиете многу комплименти.

За производот

Купувачите избираат и