.

.

tklpehg Женски Блузи Со Кратки Ракави Удобен Врат На Екипажот Ладно Рамо Летен Одмор Блузи За Жени Слободно Време Маица Со Половина Ракав Трендовска Облека Лабава Блу?

tklpehg Женски Блузи Со Кратки Ракави Удобен Врат На Екипажот Ладно Рамо Летен Одмор Блузи За Жени Слободно Време Маица Со Половина

DEN 367.84

Од стока
Достапно.

) Ве молиме погледнете Ја Сликата Со Левата Големина пред да ја купите.&&Табела Со Големини : Големина= Големина.98 "Рамо До Ракав= 35см/13.40" Рамо до Ракав= 34см/13.96 "Должина= 70cm/27.13 "Рамо До Ракав= 37cm/14.= Мали САД= 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА= 8 ЕУ= 34 Биста= 95см/37.**Поради светлината и екранот, може да има мала разлика во бојата, ве молиме погледнете го вистинскиот производ. Сите Натпревар : Совршен За Носење Со Хеланки Или Фармерки,Џегинг, Панталони За Истегнување, Чизми За Секојдневен Стилски Изглед.= XX-Големи САД= 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА= 16 ЕУ= 42 Биста= 111cm/43.= Голем САД= 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА= 12 ЕУ= 38 Биста= 103см/40. Ви благодариме за разбирањето.

За производот

Купувачите избираат и