.

.

Внтуб Клиренс Божиќна Насликана Топка Новогодишна Елка Украс Божиќен Подарок Бо Подарок Декорација Кутија

Внтуб Клиренс Божиќна Насликана Топка Новогодишна Елка Украс Божиќен Подарок Бо Подарок Декорација Кутија

DEN 81.28

Од стока
Достапно.

Здраво, купувач, производот се испраќа Од Кина, а времето за испорака е околу 9-15 дена. Можете да го анализирате времето за испорака пред да го купите, ако времето е премногу кратко, ве молиме купете внимателно, ви посакувам среќен шопинг!. Врвот На божиќната топка може да се закачи со дизајн, кој може да се користи за закачување Новогодишни елки и разни сцени во затворен простор. Божиќна Насликана Топка Украс За Новогодишна Елка Божиќна Кутија За Подароци Подарок Декорација 9 парчиња Кутија. Домашен Декор.Спецификација : Материјал : Список Со Пластични Пакувања : 9 божиќни топки забелешка : ве Молиме дозволете мала грешка поради рачното мерење. Производот е изработен од висококвалитетни производи, еднократно и може да ви донесе прекрасно искуство.За Денот на Вљубените, роденден,годишнина,Ноќта на Вештерките,Црн петок,Денот на Благодарноста, Божиќ. Елка приврзок мала продавница декорација одмор сцена распоред. Достапни се повеќе стилови за избор, задоволување на вашите различни потреби и донесување радосен До Вашиот Божиќ. Површината На божиќната топка е дизајнирана Со Божиќни елементи, со и обрасци на празничната уште повеќе.

За производот

Купувачите избираат и