.

.

Дмкпв Кожени Рамни Сандали Женски Чевли Високи Потпетици Сатенски Меки Единствени Танцови Чевли Сјајни Сандали За Жени Сандала Злато 7.5

Дмкпв Кожени Рамни Сандали Женски Чевли Високи Потпетици Сатенски Меки Единствени Танцови Чевли Сјајни Сандали За Жени Сандала

DEN 0.67

Од стока
Достапно.

Кожни Рамни Сандали Женски Чевли Со Големина 8 Високи Потпетици Сатенски Меки Ѓон Танцови Чевли Сјајни Сандали За Женипер Материјал : СТП. Единствен Материјал : Гума. Висок Стил На Пета : Средна Пета. Метод На Затворање : Тока. Чевли Пета Висока : 5,5 см/2,2". Висина на платформата : 1,0 см/0,4". Вклучени : 1 пар чевли Горниот Дел Е Многу Мазен, Влошката На Овој Танцувачки Чевел Е Дизајнирана Со Тоа Што Ќе Биде Многу Мека За Носење На Вашите Стапала, Дизајнирана Е Со Горниот Дел Од СТП, А Дизајнот Е Модерен Женски Сандали Со Екстра Широка Ширина Сандали за Пети За Жени. Секоја Сезона, Овие Танцови Чевли Се Одличен Избор За Танцување. Сандали со врвки За Жени Сандали со Ниски Потпетици за Жени. Штикли од стилето, Многу Убавина, Погоден за Танцување, Ѓонот е Многу Мек, За да Можете Да Покажете Елегантни Сандали Со Врвки За Танц За Жени Сандали со Дополнителна Широка Ширина На Жените Со Ниски Потпетици. Удобниот Ентериер Е Обложен Со Обложена Ткаенина, Што Ги Прави Овие Чизми До Глуждот Совршени За Секојдневно Носење Или Танцување. Платформа сандали За Жени Пети Сандали За Жени. Бравата На Чевелот Е Многу Погодна, А Светките На Горниот Дел Се Пошармантни, Што Е Лесно Да Се Облече И Соблече. Платформа сандали За Жени Пети Сандали За Жени.

За производот

Купувачите избираат и