.

.

Јасу Гроздобер Железо Уметност Јаже Дрвена Рачка Фабрика Цвет Тенџере Кофа За Складирање Контејнер

Јасу Гроздобер Железо Уметност Јаже Дрвена Рачка Фабрика Цвет Тенџере Кофа За Складирање Контејнер

DEN 279.84

Од стока
Достапно.

Спецификации : . Гроздобер стил, железо лист материјал, парична казна изработка. Јаже/дрвена рачка, удобно чувство на зафат. Погоден за сушен цвет, свеж цвет, саксија, итн.. Може да се користи и како домашен организатор. Тип : Цвет Тенџере. Материјал : Железо. Карактеристики : Гроздобер Стил, Со Рачка, Контејнер за Складирање. С : Дното Диа. : 8см/3.15", Топ Диа. : 10м/3,94", Висина На Тенџере : 8см/3,15", Вкупна Висина : 15см/5,91 " (Прибл.). М : Дното Диа. : 9,5 см/3,74", Топ Диа. : 12см/4,72", Вкупна Висина : 11,5 см/4,53 " (Прибл.). Забелешки : . Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење. Пакетот Вклучува : . 1 х Саксија За Цвеќе (Празен) гроздобер стил, материјал од железен лим, фина изработка. Јаже/дрвена рачка, удобно чувство на зафат. Погоден за сушен цвет, свеж цвет, саксија, итн.. Може да се користи и како домашен организатор.

За производот

Купувачите избираат и