.

.

Фустани за сонце За Жени Жени Летни Точки Отпечатоци Без Ракави Линија Лабава Маица За Нишање Фустан Со Џебови

Фустани за сонце За Жени Жени Летни Точки Отпечатоци Без Ракави Линија Лабава Маица За Нишање Фустан Со Џебови

DEN 512.00

Од стока
Достапно.

Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте ја нашата услуга за клиенти. Големина : М Биста : 99см/38,98 "Половината : 100см/39,37 " Должина : 98см/38,58".73 "Половината : 107см/42. €Карактеристики : модерен изглед, убава форма, удобен за носење или носење, едноставен за чистење и може да се примени на разни сцени, што е совршен подарок за другата половина.88 " Должина : 102cm/40. Ние обезбедуваме целосна гаранција по продажбата.49 "Половината : 114cm/44. Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте ја нашата услуга за клиенти.Големина : С Биста : 94см/37. Големина : Л Биста : 106см/41. Одличен избор за жени, мажи, момчиња, девојчиња, тинејџери, факултет, унисекс, големина, Ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини пред да ја купите. Големина : XL Биста : 113cm/44. Обезбедуваме комплетни гаранции по продажбатасезона : Цела Сезонапродавач : Женски Повод : Дневно,Деловно Работење,Свадба,Забава,Спорт,Божиќ, Ноќта На Вештерките, Денот На Вљубените, Денот На Вљубените, Велигден, 4 јули, Денот На Независноста, Денот На Благодарноста, Денот На Таткото, Денот На Мајката, Супер Боул, домашно слободно време, спортски материјал : Тип На Полиестерпетер Тип : Печатен Стил : Секојдневен,Моден,должина на ракавот : Без Ракави : Одговара На Големината На Дебелината : Лесен Начин За Перење : Ладно Миење На Рацете,Закачување Или Суво Пакување Со Линија Вклучуваат : Фустани од 1 Парче + материјал + ова е направено од Висококвалитетни Материјали, Доволно Издржливи За Вашето Секојдневно Носење.

За производот

Купувачите избираат и