.

.

Девојка Лето Еднобојна Симпатична Возбудена Кошула Лабава Маица Врвот

Девојка Лето Еднобојна Симпатична Возбудена Кошула Лабава Маица Врвот

DEN 400.00

Од стока
Достапно.

Добредојдовте во нашата продавница, се надевам дека ќе може да има среќен шопинг патување!!!. Се надевам дека нашиот производ ќе ги исполни вашите очекувања. Ако имате какви било прашања, можете да ни кажете и ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Карактеристики : 100% Сосема Нов. Тип На Ставка : Маица. Погодна Толпа : Мали Девојчиња. Тип На Шема : Цврст. Материјал : Памук, Полиестер. Големина : 100/110120/130/140/150/160. Забелешка : 60=0-6 Месец, 70=6-12 Месец, 80=1-2 Години, 90=2-3 Години, 100=3-4 Години, 110=4-5 Години, 120=5-6 Години, 130=7-8 Години, 140=9-10 Години, 150=11-12 Години, 160=13-14 Години. Боја : Сина,Бела,Розова,Маслинесто зелена,Сива,Црна,нане зелена,слонова коска,Армиска зелена ,морска сина,Портокалова,Црвена,Темно жолта, Виолетова. Пакетот Вклучува : . 1*Маица. Забелешка : . 1 : Внимание : ве молиме дозволете грешка во мерењето од 1-2 см, проверете ја вашата големина пред да ја купите . 2 : Целата големина е азиска големина, а не американска / Европска големина, ќе има 1-2 големина помала. 3 : одрекување Од Боја : Поради поставките на мониторот и дефиницијата на пикселот на мониторот, не можеме да гарантираме дека бојата што ја гледате ќе биде точна од вистинската боја на производот. 4 : Предложете Рачно/Машинско Перење Ладна Вода, Не Исушете Ја, Не Сушете, Не Избелувајте *Цврста. *Симпатична. *Мода.

За производот

Купувачите избираат и