.

.

Женски Дуксер Дуксери Fall И Зима Тркалезно Деколте Со Долги Ракави Дуксери Со Дуксер Со Полиестер Печатени Дуксери Црн XL

Женски Дуксер Дуксери Fall И Зима Тркалезно Деколте Со Долги Ракави Дуксери Со Дуксер Со Полиестер Печатени Дуксери Црн XL

DEN 356.80

Од стока
Достапно.

Ве молиме проверете ја нашата табела со големини пред да нарачате сезона : Spr Зима Пролетен Пол : Женска Пригода : Дневна,Деловна,Свадба, Забава Материјал : Тип На Полиестерпетер : Печатен Стил : Лежерна должина на Ракавот : Долги Ракави : одговара на големината на дебелината : Тенок Стил Како Да се мие : Ладно Миење Раце, Закачување или Сув Пакет со Линија вклучуваат : 1 ПАРЧИЊА Облека : .23" Ракав : 66см/25.77" должина : 74cm/29. Најдобри Празнични Подароци за Мама, Сопруга, Девојка, Сестра, Тетка, Соученик, баба или жени што ги сакате.41" Ракав : 69cm/27.31" Рамо : 58см/22. Дизајн : Женски Дуксери, секојдневен дневен сет за облека за дневна облека, модна улична облека што излегува, покажете свој стил.24" рамо : 60см/23. По Продажбата : нашата продавница поддржува враќање на стоката во рок од 30 дена по добивањето на стоката, давајќи ви посигурно шопинг искуство.98" ДОЛЖИНА : 70СМ/27.35" големина : xl сад : 10 велика Британија : 14 еу : 40 биста : 125см/49.18" Рамо : 62 CM/24.

За производот

Купувачите избираат и