.

.

Црвена Кап Машка Патка Дангари

Црвена Кап Машка Патка Дангари

DEN 623.84

Од стока
Достапно.

Направени за да се справат со најтешките денови на работа, Нашите Зандани Од Патки ќе бидат ваш избор кога времето ќе се сврти кон најлошото. Ќе имате многу простор за складирање на вашите најважни алатки со пет џебови и јамка за чекан. Плус, нашата ткаенина од патка помага да се задржи бојата и е одлична во ослободување на почва и дамки во миењето. Лабавото Вклопување има ажуриран пораст што седи малку под половината; Пресечете ги седиштето и бутот за да понудите максимална подвижност со права нога што се вклопува над работните чизми; Дополнителната издржлива ткаенина може да издржи каква било задача; Многу џебови, вклучувајќи џеб за улоги и јамка за чекан, обезбедуваат дополнително складирање.

За производот

Купувачите избираат и