.

.

Симпатична Нерѓосувачки Челик Цртан Филм Дизајн Дете Лажица Крофна Кафе Вилушка Десерт Алатка

Симпатична Нерѓосувачки Челик Цртан Филм Дизајн Дете Лажица Крофна Кафе Вилушка Десерт Алатка

DEN 191.84

Од стока
Достапно.

Спецификации : . Изработена од висококвалитетен нерѓосувачки челик, оваа лажица има добра отпорност на корозија и отпорност на топлина. Одликувајќи се со прекрасен изглед и полирано огледало, тоа е добар избор за децата. Крајот на лажицата прифаќа триаголен шуплив дизајн, па затоа е погодно за чување. Со карактеристиките на лесен за чистење и издржлив, може да се користи како десерт алатка и кафе лажица. Име На Предметот : Лажица И Вилушка. Материјал : Нерѓосувачки Челик. Карактеристики : Отпорност На Топлина, Нетоксичен, Исклучителен. Големина : Лажица : 12,7 см х 2см/5 "х 0,79" (Прибл.). Вилушка : 13,1 см х 4см/5,16 "х 1,57" (Прибл.). Забелешки : . Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметите може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење. Пакетот Вклучува : . 1 х Лажица. или. 1 х Вилушка Изработена од висококвалитетен нерѓосувачки челик, оваа лажица има добра отпорност на корозија и отпорност на топлина. Одликувајќи се со прекрасен изглед и полирано огледало, тоа е добар избор за децата. Крајот на лажицата прифаќа триаголен шуплив дизајн, па затоа е погодно за чување. Со карактеристиките на лесен за чистење и издржлив, може да се користи како десерт алатка и кафе лажица.

За производот

Купувачите избираат и