.

.

Водоотпорен Филм За Тетоважа Последователна Нега Заштитна Кожа Заздравување Тетоважа Лепило Завои Поправка Додатоци

Водоотпорен Филм За Тетоважа Последователна Нега Заштитна Кожа Заздравување Тетоважа Лепило Завои Поправка Додатоци

DEN 223.68

Од стока
Достапно.

Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот.7 во 20 x 500cm / 7. Филмот за тетоважа после нега може да помогне да се заклучи бојата и да ја намали краста при миење или навлажнување на вашата тетоважа.85 во 5 x 1000cm / 1. Спецификација : Име : Тетоважа филм Последователен Материјал : стп филм Боја : Transparent.85 во 7 x 1000cm / 2. Филмот за тетоважа после нега може да помогне да се заклучи бојата и да ја намали краста при миење или навлажнување на вашата тетоважа. Водоотпорен и отпорен на влага,завојот за тетовирање ви овозможува да се туширате без грижи.As слика прикажана Изборна Големина(Ширина х Должина) : апликација. Ве молиме дозволете грешка од 1-2 см поради рачно мерење.85 во количина : 1 забелешка за компјутер : транзиција : 1см=10мм=0,39 инчи без малопродажен пакет.7 во 5 x 500cm / 1.85 во 12 x 1000cm / 4.7 во 15 x 500cm / 5.7 во 7 x 500cm / 2.85 во 20 x 1000cm / 7. Раните заздравуваат побрзо и подобро.) Лесен за употреба, филмот за тетовирање има мрежни линии во задната хартија, лесен за нанесување и сечење на различни големини.7 во 10 x 500cm / 3.7 во 12 x 500cm / 4. Благодарам! Пакетот вклучува : 1 х Филм За Тетоважа Последователна нега(други додатоци демо на сликата не е вклучена. Раните заздравуваат побрзо и подобро. Заштита од влага, така што не мора постојано да нанесувате крем/лосион во текот на денот. Водоотпорен и отпорен на влага,завојот за тетовирање ви овозможува да се туширате без грижи. 10 x 1000cm / 3. Флексибилен и растеглив што овозможува да се постави насекаде на телото.

За производот

Купувачите избираат и