.

.

Маули Накит Прстени За Жени 4. Карат Чад Кварц И Дијамант Цвет Прстен 4-пронг 10к Бело Злато

Маули Накит Прстени За Жени 4. Карат Чад Кварц И Дијамант Цвет Прстен 4-пронг 10к Бело Злато

DEN 1.67

Од стока
Достапно.

Доживејте ја радоста на љубовта со овој прекрасно дизајниран венчален прстен. ДИЈАМАНТ КАМЕН ДЕТАЛИ : постојат 7 Страна дијамант камен тежи 0.Во овој прстен има вкупно 8 дијаманти. Нашите дијамантски прстени се поставени во Цврсто злато кое е целосно ослободено од секаков вид на подобрување. Бесплатно Пакување. БЕСПЛАТНО ПАКУВАЊЕ И 90 ДЕНА ГАРАНЦИЈА : нашите дијамантски веренички прстени со врвен квалитет за жени се направени во САД.

За производот

Купувачите избираат и