.

.

Весел-Милениче Подготвен За Употреба Портокал Ориол Нектар, фл оз

Весел-Милениче Подготвен За Употреба Портокал Ориол Нектар, фл оз

DEN 0.67

Од стока
Достапно.

Дизајнот на алуминиум може да го намали пластичниот отпад до 95% во споредба со стандардните пластични шишиња Со Весели Миленичиња. Направен е со чист шеќер од трска и користи целосно природна формула во боја.

За производот

Купувачите избираат и