.

.

Хеи_к Женски Спортски Градник, Цврста Боја, Висока Јачина, Отпорен На Удари, Спортски Градник Со Затворено Копче За Грб

Хеи_к Женски Спортски Градник, Цврста Боја, Висока Јачина, Отпорен На Удари, Спортски Градник Со Затворено Копче За Грб

DEN 0.67

Од стока
Достапно.

65"85 B/C/D,90 A/B65-75 Големина : Побавна Биста : 67-73см/26,38-28,74"Чаша : 70А/Б/Ц,75вежина(кг) : 40-47,5 Големина : Биста : 73-77см/28,74-30,31"Чаша : 75Б/Ц/Д,80вежина(кг) : 47,5-55големина : Пониска Биста : 77-82см/30.28"80 B/C/D,85 A55-65 XL82-88cm/32.38-28,74" Чаша : 70а/б/ц,75а тежина(кг) : 40-47, 5 ГОЛЕМИНА : М ДОЛНА БИСТА : 73-77см/28,74-30,31" Чаша : 75б/ц/д, 80а тежина(кг) : 47,5-55големина : Л ПОНИСКА ?`+Уникатен Дизајн】 деталите За вкрстен грб го даваат стилот на потпис.

За производот

Купувачите избираат и