.

.

Зимски Дозвола За Продажба Женска Секојдневна Мрежеста Перспектива Цврст Обичен Кардиган

Зимски Дозвола За Продажба Женска Секојдневна Мрежеста Перспектива Цврст Обичен Кардиган

DEN 591.84

Од стока
Достапно.

Секси Мода Секојдневен Мрежа Перспектива Цврсти Жени Обичен Кардиганкарактеристики : изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење.Многу кул за носење многу ново за изгледот. Удобно и пријатно, може да ја носи личноста дома или на работа.Овој Лесен, блузи е совршен за Оние Удобни денови!Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна. Што добивате : 1pc Жените T-Shir Size Size.USUKEUBust Length XLX-Голем101440124cm/48.82"63cm/24.80" Големина : XLSize. : X-Large US : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 124cm/48.82 "Должина : 63cm/24.80" Препорака За Големина : ве Молиме погледнете ја табелата со големини што ја даваме на нашите фотографии. Овој зимски капут е токму она што ви треба! Удобно и пријатно со малку дополнителна соба.Без разлика дали лежите наоколу или одите на малку облечен изглед, овој џемпер ќе го направи трикот!. Повод : овој капут погоден за секојдневни, плажа, свадба, одмор, клуб, забава, активни прилики. Никогаш нема да излезете од мода за оваа кошула. Натпревар : Нашиот мантил може да се совпадне со кратки здолништа, панталони, шорцеви, потпетици или пар со слаби фармерки и чизми. Тоа е најдобар подарок за вашата сопруга, девојка, мајка, ќерка или пријател. Нега на облека : Рачно перење или машинско перење во ладна вода препорачуваме, висат суво, пеглање со ниска температура доколку е потребно.

За производот

Купувачите избираат и