.

.

Дабулиу Женска Ленена Мешавина Врвка Широка Нога Панталони Панталони Со Висок Струк Женски Бел Каприс

Дабулиу Женска Ленена Мешавина Врвка Широка Нога Панталони Панталони Со Висок Струк Женски Бел Каприс

DEN 3.33

Од стока
Достапно.

Останете удобни и стилски во текот на целиот ден со овие женски памучни ленени врвки за влечење еластичен каприс на половината. Џебовите се доволно длабоки за безбедно да ги држат вашите работи, но не толку длабоки што ќе ги попречат вашите движења. Изработени од лесни и дише памучни ленени материјали, овие панталони се совршени за потопло време.Лабавиот крој со широк дизајн исечен на нога овозможува лесно движење и дополнителна удобност, што ги прави одличен избор за секојдневна облека или активности на отворено.Разновидниот дизајн ви овозможува да ги облекувате нагоре или надолу за различни прилики, од извршување задачи до присуство на летни настани. Можете да ги спарите со лежерна маица и сандали за лежерен изглед или да ги облечете со блуза и потпетици за поформална пригода.

За производот

Купувачите избираат и