.

.

Уникатни поволни цени во снокер базен за стапчиња за шипки, алатка за нега на знаци на билијард, сребрен тон

Уникатни поволни цени во снокер базен за стапчиња за шипки, алатка за нега на знаци на билијард, сребрен тон

DEN 2.00

Од стока
Достапно.

Алатката за поправка на знаци на билијард се користи за да се олабават тврдите глави на клубовите, да се зголеми грубоста на површината на знакот, да се направи знакот да ја погоди топката подобро и да ја подобри вашата стапка на хит и веројатноста за торбирање на топката. Алатката за совети за билијард е направена од алуминиумска легура, која е цврста, отпорна на 'рѓа, издржлива, компактен и преносен. Шајперот за знаци на базенот има дизајн на заоблена купола, што подобро се вклопува со врвот на знакот. Кога врвот на знакот станува премногу мазен за да ја допрете креда за базенот, користете ја иглата за да го олабавите врвот и користете друга страна за да го избришете. Забелешка : Алатката за зачувување на врвот на знакот е мала и остра, ве молиме, држете го подалеку од децата за да избегнете гребнатини. Единствени поволни цени 2 во 1 снукерски базен стап за стапчиња, алатка за нега на знаци на билијард, сребрена тон боја : сребрен тон. Материјал : Алуминиумска легура. Должина : 45 мм / 1,8 инчи. Дијаметар : 22 мм / 0,87 инчи. Список на пакување : 1 x алатка за знак на базен за базен.

За производот

Купувачите избираат и