.

.

Ѓердани За Жени Ѓердан За Девојки Сурфер Ѓердан Од Школка За Жени Мажи Ѓердан Од Плажа Боемски Ѓердан Бел

Ѓердани За Жени Ѓердан За Девојки Сурфер Ѓердан Од Школка За Жени Мажи Ѓердан Од Плажа Боемски Ѓердан Бел

DEN 319.84

Од стока
Достапно.

Овој бел Ѓердан Од Конха може да се комбинира со различни стилови на додатоци, костими за косплеј, украси за шминка за да создаде различни стилови и да се прилагоди на различни температури.●ПРИМЕНЛИВИ сите ПРИЛИКИ : ќе добиете елегантен ѓердан во нежен подарок . Овој уникатен и модерен производ е подготвен за давање подароци На Родендени, Божиќ, Денот на Мајката, Денот на Вљубените, Денот на Благодарноста.) ѓердани ; приврзоци. Тоа е прекрасен божиќен подарок за вашата мајка, ќерка, внука, девојка, сопруга, бфф, пријатели и секој што го сакавте.Конх Ѓердан За Девојки Сурфер Ѓердан Од Школка За Жени Мажи Ѓердан Од Плажа Боемски Ѓердан Карактеристики : Вкусен Накит За Жени Девојки : овој шарм ѓердан го содржи ѓерданот Со Бела Конха, ќе биде дополнително забавен за вашиот живот и за празничната атмосфера на мистериозен празник. Совршени подароци за секоја жена.Конх Ѓердан За Девојки Сурфер Ѓердан Од Школка За Жени Мажи Ѓердан Од Плажа Боемски Ѓердан Материјал : школка : бела, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. џвакање ѓердани за сензорни деца.●Совршена Големина€ : Модните И елегантни ѓердани се погодни за жени и девојки, елегантниот ѓердан е лесен за носење и полетување и удобно ќе одговара на повеќето големини на вратот.Слатки Подароци : Совршени За Божиќ, косплеј, забава и секојдневно носење. машки ѓердани;ѓердани за мажи. срцеви ѓердани за жени. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Големина : С, М, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење.

За производот

Купувачите избираат и