.

.

Inktastic Ајкула Со Портокал Зајдисонце Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица

Inktastic Ајкула Со Портокал Зајдисонце Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица

DEN 303.84

Од стока
Достапно.

Ајкула Со Портокал Зајдисонце Мало Маица функција оваа прекрасна океанот предатор скокање надвор од водата против прекрасни зајдисонце. Прави одличен подарок за летен одмор за секоја ќерка или внука. Мало дете-мека памучна маичка во бои за гледање, големо дете. 4.5 мл., 100% чешлан памук со прстен. Белата е зашиена со 100% памучна нишка. Вратот на екипажот на врвот зашиени ребра. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Рамо до рамо снимање. Детска Маица. Inktastic Ајкула Со Портокал Зајдисонце Дете Краток Ракав Маица Унисекс Јаглен Сива 3 T. Симпатична роденденски подарок за секој со страст за ајкули. Прави одличен подарок за летен одмор за секоја ќерка или внука. Ајкула Со Портокал Зајдисонце Мало Маица функција оваа прекрасна океанот предатор скокање надвор од водата против прекрасни зајдисонце. Маиците со цврста боја се 100% памук, други Се Мешавина од памук/полиестер. Врвот зашиени ребро екипажот. бело сонце риба пливаат бранови вилици заби совршен морски љубовник плажа одмор вака мајка сестра тетка дете предучилишна детска облека облека.

За производот

Купувачите избираат и