.

.

Женски Врвови Печатена Блуза Со Кратки Ракави Денот На Независноста Дами Лето Туника Блузи V-Вратот Мода Греј Л

Женски Врвови Печатена Блуза Со Кратки Ракави Денот На Независноста Дами Лето Туника Блузи V-Вратот Мода Греј Л

DEN 441.28

Од стока
Достапно.

Овој Моден Краток Ракав. ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Летен врв. Со трендовски дизајн, можете да го носите со фармерки или хеланки, совршени за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Полиестер-Стил На Облека : Блуза. - Должина : Редовно. - Должина на ракавот : краток ракав-тип на Јака : V-Шема На Вратот : Печатена. - Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. -Ќе добиете : 1 Кошули Големина : С Биста : 100см/39,37" Рамо : 44см/17,32" Ракав : 22см/8,66" Должина : 68см/26,77" Големина : М Биста : 108см/42,52" Рамо : 46см/18,11" Ракав : 23см/9,06" Должина : 70,5 см/27.76" Големина : L Биста : 116cm/45.67" рамо : 48cm/18.90" ракав : 24cm/9.45" должина : 72cm/28.35" големина : xl Биста : 124cm/48.82" рамо : 50cm/19.69" ракав : 25cm/9.84" должина : 74cm/29.13" големина : xxl биста : 132cm/51.97" рамо : 52cm/20.47" ракав : 26cm/10.24" должина : 76cm/29.92" големина : xxxl биста : 140cm/55.12" рамо : 54cm/21.26" ракав : 27cm/10.63" должина : 78cm/30.71" големина : xxxxl Биста : 148cm/58.27" рамо : 56cm/22.05" ракав : 28cm/11.02" должина : 80cm/31.50" големина : xxxxl Биста : 156cm/61.42" рамо : 58cm/22.83" ракав : 29cm/11.42" должина : 82cm/32.28" летни врвови за жени 2023 Трендовски. Блузи За Жени. Женските Врвови Одлично Носат Со Хеланки, Фармерки, Чизми, Шорцеви или Видови Панталони. Повод : Запознавање, Забава, Вечер, Патување, Канцеларија, Вокација. Женски Крпи ; Женски Летни Врвови.

За производот

Купувачите избираат и