.

.

Кетрин Маланддрино женски и женски плус големина пижами шорцеви, 3 пакувања

Кетрин Маланддрино женски и женски плус големина пижами шорцеви, 3 пакувања

DEN 400.00

Од стока
Достапно.

Измешајте, совпаѓајте, спијте .. Повторете. Трио супер-меки шорцеви за спиење од Кетрин Маланддрино ја одржува удобноста да трае цела ноќ. Моделот е 5'10 “и носи големина М. Три-пакет вклучува : три пара шорцеви за спиење. Среден пораст. Опуштено вклопување. Повлечен стил; % Полиестер/5% спандекс. Машината што може да се пее. Увезени

За производот

Купувачите избираат и