.

.

Делко 45Х Серпентина Спрингс Одговара На Шевролет Ц10

Делко 45Х Серпентина Спрингс Одговара На Шевролет Ц10

DEN 5279.84

Од стока
Достапно.

Професионалните Комплети За Пружини на Серпентина acdelco содржат цилиндрични пружини во форма на спирала направени од специјална челична жица и се висококвалитетна замена за многу возила на патот денес. Овие комплети вклучуваат пружини на серпентина со променлива стапка задна и константна стапка кои работат со системот за суспензија на вашето возило за да го апсорбираат вертикалното движење на тркалата при возење преку нерамни површини. Овие премиум резервни компоненти за замена се произведени за да ги исполнат вашите очекувања за вклопување, форма и функција. Достапни се предни и задни апликации. Премиум, висококвалитетна резервна компонента. Обезбедува перформанси и сигурност што ги очекувате Од ACDelco. Дизајниран и тестиран според највисоките стандарди.

За производот

Купувачите избираат и