.

.

Женска Кошула За Денот На Вљубените Чиста Боја Тркалезен Врат Печатена Кошула Со Долги Ракави Врвен Обичен Пуловер

Женска Кошула За Денот На Вљубените Чиста Боја Тркалезен Врат Печатена Кошула Со Долги Ракави Врвен Обичен Пуловер

DEN 351.84

Од стока
Достапно.

Машинско Перење. дуксер со пуловер на вратот на екипажот обичен дуксер со качулка за обични дуксери од руно со долги ракави женски дуксери со долги ракави џемпери со боја на екипажот туника врвови женски обични дуксери со долги ракави вратот на екипажот симпатичен пуловер опуштени фит блузи женски секојдневен дуксер со долги ракави женски дуксери ракави кошули пуловер туника врвови за хеланки. Fre прилика : Секојдневен, Daliy, Роденден, Датира,Танц Перформанси, Партија, Свадба, За работа, дома Одмор и повеќе. Рачно или нежно перење во машина во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Повлечете го затворањето. Тип На Шема : Печатени. Карактеристики : Обични Врвови, Хеџинг,Печатени Врвови,Секојдневни врвови,Стилски и моден дизајн, есенска секојдневна Блуза. Јака : Кружен Врат.Сезона : Aut/Пролет/Зима. Должина : Редовно. Ве Молиме Запомнете : . #Печатениот дизајн го прави попривлечен за носење. Одговараат Заumn, Зима и Пролет.

За производот

Купувачите избираат и