.

.

Контејнер За Аранжман На Сушен Цвет Креативна Керамичка Вазна Декорација На Работната Површина

Контејнер За Аранжман На Сушен Цвет Креативна Керамичка Вазна Декорација На Работната Површина

DEN 2.00

Од стока
Достапно.

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Случајно Од пазарот На Џојбај.Опис. Елегантниот дизајн ја прави вазната со цветен аранжман полна со уметност. Тоа не е само цветна вазна, туку прекрасна декорација во вашиот дом. Креативниот дизајн ја прави централна декорација во вашата куќа. Можете да го поставите насекаде во вашата куќа, спална соба, дневна соба, трпезарија итн. Карактеристики. - Материјал : Керамика. - Усвојување на премиум материјал, овој производ е издржлив и долгогодишна употреба. - Има дизајн на креативна форма, додава живописен декор во вашиот дом и многу практичен во употреба. - Има едноставен дизајн, но многу практичен во употреба, што ви дава добро искуство со користење. - Цветна вазна, убава и модерна, што додава уметничко чувство за вашиот дом. - Може да биде добар избор за подарок за вашите пријатели, многу ќе им се допадне. Усвојување на премиум материјал, овој производ е издржлив и долгогодишна употреба. |Има дизајн на креативна форма, додава живописен декор во вашиот дом и многу практичен во употреба. |Има едноставен дизајн, но многу практичен во употреба, што ви дава добро искуство со користење. |Цветна вазна, убава и модерна, што додава уметничко чувство за вашиот дом. |Може да биде добар избор за подарок за вашите пријатели, многу ќе им се допадне.

За производот

Купувачите избираат и