.

.

Викерман 18 Фуксија Топката Украс Божиќ Трансферот, на 2

Викерман 18 Фуксија Топката Украс Божиќ Трансферот, на 2

DEN 1.67

Од стока
Достапно.

Викерман 18 " Фуксија Топката Украс Божиќ Трансферот. Додадете текстура и боја на секој празничен проект со овој Жичен божиќен избор на топка. Овој избор содржи еден сјаен украс од 4,7 инчи, еден мат завршен украс од 3,9 инчи, а еден сјај завршен украс од 3 инчи. Овој брилијантен украс е изработен од пластика отпорна на кршење и прави одличен акцент за венци, венци, дрвја, украсување пакети итн. Постојат 2 зема по пакет. Изработени Од Пластика Отпорна На Кршење. Мешавина Од Сјајни, Мат И Сјајни Завршетоци. Обезбедено на Жичано Стебло. 2 зема по пакет.

За производот

Купувачите избираат и