.

.

Женска Мода Обична Три Четвртина Ракав Печатење Круг Вратот Пуловер Врвот Блуза

Женска Мода Обична Три Четвртина Ракав Печатење Круг Вратот Пуловер Врвот Блуза

DEN 1.00

Од стока
Достапно.

Информации за производот : Сезона : Сите Сезони Пол : Жени Повод : Секојдневен Материјал : Полиестерстил : Темперамент Патување Должина : Редовно Вклопување : одговара на големината Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 женски Top Size USUKEUBust Shoulder Sleeve Lengths483496cm/37. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Лесно се комбинира со чизми, фармерки, слаби хеланки за трендовски изглед во пролет, aut и зима.77"L81238108cm/42.56"XL101441114cm/44.35"XXL121642120cm/47. Меко е и удобно и ќе Ви се допадне кога ќе го примите. Овој маички со туника и хеланки ќе направи да изгледате одлично во пролет, лето, fall или зима.Карактеристики : Материјал Лесен, ултра мек може да ве стопли цел ден, но останете ладни пригода : Секојдневно носење, вокација, Божиќ, состаноци, спорт, училиште, работа,улично носење итн.Деталите за големината на белешката се разликуваат меѓу различните бои.Карактеристики : Секојдневен стил кој го покажува вашиот уникатен шарм и виталност, додадете чувство на елеганција и стил.

За производот

Купувачите избираат и