.

.

Еден за сите URC Smart Control Универзален далечински управувач, пакет

Еден за сите URC Smart Control Универзален далечински управувач, пакет

DEN 1.33

Од стока
Достапно.

Уморни од мешање со различни далечински управувачи за различни уреди? Проверете го овој пакет од еден за сите! Вклучува 2 паметни контроли 8 Универзални далечински управувачи! Секој може да контролира до 8 уреди и може да контролира повеќе уреди како да се единствена единица со употреба на 4 пред -програмирани активности. Лесното поставување презема 3 кратки чекори. Комплетот вклучува : 2 пакет еден за сите URC7880 Smart Control 8 Универзален далечински управувач. Контролира до 8 уреди. Лесно поставување преку бесплатна апликација. 5 паметни активности за гледање ТВ, гледајте филм, слушајте музика, игра игра и обичај. 3 клучеви за кратенки за услуги за стриминг. Функција за учење. Функција за далечински пронаоѓач. Бара 4 батерии на ААА.

За производот

Купувачите избираат и