.

.

Crocs Unise Baya Baya Leded Tiedye Graphic Clg

Crocs Unise Baya Baya Leded Tiedye Graphic Clg

DEN 2.00

Од стока
Достапно.

Сега можете да го земете популарното затнување на Баја што толку многу сакаат директно низ студената сезона. Зајакнениот затнување на Баја има кадифен, бело-обвивка за да ги задржи прстите тости топло, во затворено или надвор, што го прави сигурен чевли за удобност на ладно време. Плус, светлите пукања на графики за вратоврска на овие затнувања се совршен начин да се направи изјава за жлеб во стил. Колекцијата Баја го карактеризира името на Крокс по должината на страната. Целосно обликуван крослит ™ материјал за удобност на крокодите. Кадифен бело -постава.

За производот

Купувачите избираат и